Betsafe – Recenzja i ocena

Betsafe to “zielony gigant” polskiego rynku zakładów bukmacherskich z historią sięgającą połowy XX wieku, kiedy to zakłady bukmacherskie funkcjonowały w latach 60-tych. 

Betsafe to znany w Polsce sklep bukmacherski i marka z bogatą historią w dziedzinie hazardu sportowego i rozrywki. Przekonają się Państwo, że większość Polaków zna produkty i usługi https://betsafe.com.pl.

Archiwa mówią nam, że każdy stan miał Betsafe, który był własnością rządu danego stanu, zanim został sprywatyzowany w całości, z wyjątkiem Betsafe Polska, który nadal jest w rękach rządu.

Zakładka Cechy

Jak wspomniano wcześniej, Betsafe jest jednym z największych i najbardziej znanych operatorów zakładów bukmacherskich w kraju od dłuższego czasu.

Betsafe uzyskał ten status z wielu powodów. Jedną z najbardziej godnych uwagi ofert było posiadanie ogromnej liczby rynków zakładów w wielu kodach wyścigowych i sportowych, a także możliwość stania się jednym z pierwszych bukmacherów, którzy wprowadzili swoje rynki online.

Podobnie jak inni bukmacherzy, Betsafe oferuje codzienne i cotygodniowe specjalne promocje wyścigowe/sportowe dla graczy. Chociaż nie oferują oni takiej samej liczby promocji jak niektórzy z ich głównych konkurentów, sama jakość tych promocji oraz ekskluzywne produkty, którymi może pochwalić się Betsafe, rekompensują ten fakt z nawiązką!

Ważne jest, aby pamiętać, że te promocje nie obejmują bonusów za dołączenie lub rejestrację, ponieważ nie są one dozwolone przez obecne polskie prawo.

Przegląd Betsafe

Betsafe jest częścią holdingu Betsafe, firmy notowanej na giełdzie ASX od 1994 roku. Stały się one jedną z największych na świecie notowanych na giełdzie firm bukmacherskich i dlatego są bardzo cenione. Marka Betsafe została po raz pierwszy wprowadzona w 1964 roku i posiada licencję zarówno w Nowej Południowej Walii jak i VIC. Włożyli dużo pieniędzy w wyścigi.

Betsafe może pochwalić się naprawdę mocnym produktem, szczególnie w przypadku wyścigów, a Betsafe jest z nim związany od ponad 50 lat. Betsafe oferuje szeroki zakres rynków zakładów na wszystkie trzy kody wyścigów konnych (pełnej krwi, zaprzęgów i chartów), zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Dodatkowo, wszystkie trzy kody wyścigowe są transmitowane poprzez aplikację Betsafe Media Center – jakże wspaniała jest ta unikalna funkcja!

Betsafe jest także jednym z pierwszych bukmacherów, którzy przesyłają swoje kursy i rynki wyścigowe, więc wczesne ptaki mogą szybko zarobić, jeśli są wystarczająco szybkie! Nie zapominajmy, że firma posiada największe pule bukmacherskie w Polsce.

Jak działają kody bonusowe Betsafe?

Wszyscy bukmacherzy, w tym Betsafe, mieli kiedyś wiele różnych kodów promocyjnych. To były czasy, kiedy trzeba było się upewnić, że wpisało się właściwy kod, aby uzyskać pożądaną promocję. Cóż, dobra wiadomość dla fanów, te dni kodów promocyjnych Betsafe dobiegły końca! Wszystkie promocje Betsafe obowiązują na Twoim koncie.

Aby zobaczyć te promocje i oferty specjalne, musisz zalogować się do swojego konta w serwisie Betsafe (lub zarejestrować się, jeśli nie posiadasz jeszcze konta). Kolejną wspaniałą rzeczą, którą oferuje Betsafe jest cotygodniowy jackpot. Ponownie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, musisz zalogować się na swoje konto.

Tak więc rzeczy takie jak kody do zakładów bonusowych Betsafe nie są już używane, ale możesz skorzystać z innych ofert i funkcji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *